[29-10] [9-1]
HALI!!!AKI SZERETI:INUYASHT,DEATH NOTE-T,VADMACSKA KOMMANDO,ELFEN LIED,NARUTO,POKOLI LNY,AYAKASHI AYASHI,FMA,WOLF'S RAIN.
AKI EZEK KZL BRMEIKET SZERETI AZ LCCY VEGYEN FEL MSN -RE
MSN CIMEM:[email protected]
KSZI |
Aki szeretne 1 Inuyasha fannal dumlni akkor az vegyen fel!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!:[email protected] |
[email protected] brki felvehet akit rdekel az anime s manga stb :P:):P:):P:):):P:):P:):P:):P:):P |
[29-10] [9-1]
|